Postitatud

Reis ümber kolme mere – 2019

Seiklus ümber kolme mere on hea näide sellest, kuidas plaanid ei lähe kunagi nii nagu need on tehtud. Ehk tuleb uskuda iidse seikleja vanasõna: “Plaanid on nõrkadele ning seiklus ei hüüa tulles!”

Aga me ei lasknud end bürokraatial segada, vaid rõõmsa tujuga nautisime rändamist täiel rinnal. Lahendasime igas riigis põnevaid ülesandeid, mis meid ka vanduma sundisid 🙂

Postitatud

Ümber Iraani – 2017

Kõik mida sa tead Iraanist on vale! Või noh faktid ilmselt on õiged aga eelarvamused ja kuulujutud on meie kogemust arvestades küll valed. Eks meil oli Iraanis olles ja sealt tulles natuke põnevust ka “tänu” erinevatele ametnikele. Aga noh, me kasutasime ka erilist kavalust et üldse sinna minna saada 🙂

Postitatud

Üle Tšukotka – 2016

Üks asi viis teiseni ning nii ma avastasingi end ühtäkki keset tühja valget – Venemaa tagumises otsas ning ümberringi polnud mitte kedagi ega midagi peale meie enda.

Päris nii ootamatult see muidugi ei olnud, enne silmi pimestavatele väljadele jõudmist oli vaja kõvasti sõita ning veel enne seda mitmed asjad korda ajada. Nagu näiteks teha süüa kaasa ning Vene FSB-lt saada luba üldse sinna piirialasse kondama minna.